
FROMENTIN biedt woonondersteuning in een gekoppelde groepswoning.
Voor volwassenen met een matig tot ernstige verstandelijke beperking al dan niet met bijkomende gedrags- en/of sociaal-emotionele problematiek of een autismespectrumstoornis.
In de woning FROMENTIN zijn er 2 werkingen voor bewoners met een matige tot ernstige verstandelijke beperking.
Elke bewoner heeft een individuele slaapkamer met lavabo. Tuin, living, keuken en sanitair worden gedeeld.
FROMENTIN-MOZART biedt woonondersteuning aan een 14-tal bewoners. Een team begeleiders voorziet dagelijks ondersteuning op alle domeinen van wonen en leven, waaronder verzorging, maaltijden, huishouden, vrije tijd, … Doorheen de week ligt de klemtoon vooral op ondersteuning tijdens het ochtend- en avondritueel, zodat elke bewoner zijn dag rustig en op maat kan starten en afronden. Overdag gaan de bewoners naar het dagcentrum op de campussen Fromentinstraat en Blancefloerlaan. Voor enkele bewoners wordt er in de woning zelf zinvolle dagbesteding georganiseerd. Tijdens het weekend organiseert de woning voor een kleinere groep weekendactiviteiten en wordt er samen gekookt.
FROMENTIN-VIVALDI biedt woonondersteuning aan eveneens een 14-tal bewoners, waar in de woning een individueel gerichte dagbesteding wordt aangeboden. Samen met de begeleiders bepalen de bewoners het ritme van de dag, rekening houdend met hun ondersteuningsnoden qua verzorging en sociaal-emotioneel welbevinden. Het team van begeleiders gaat actief op zoek naar aangepaste en zinvolle dagbesteding waar elke bewoner zich goed bij voelt. De woning heeft een eigen snoezel- en activiteitenruimte.
Fromentinstraat 5
2050 Antwerpen
Er is 24 op 24 uur begeleiding aanwezig en dit het hele jaar door.